Domy nad morzem Domy nad miedwiem ST Investments

Apartamenty na sprzedaż w Rewalu

Już otwarte! SPA, BASEN, SALA KONFERENCYJNA.
Wynajem już od 199zł/os.
Strona www

Baltic Cliff Apartaments Spa & Wellness Całoroczny wynajem luksusowych apartamentów.

Miejscowość: Niechorze
Czytaj więcej »

DANE KONTAKTOWE

Dział handlowy: 725 777 888


Domy Nad Morzem Sp. z o.o.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmorzem.pl

Domy Nad Miedwiem Domy Na Wybrzeżu
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmiedwiem.pl

ST Investments Sp. z o.o. Sp. k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4

BIURA HANDLOWE

SZCZECIN, ul. Tkacka 11
(obok Restauracji Radecki)
tel. +48 725 777 888

Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness
tel. 91 506 56 000

W 2008 r. rozpoczęliśmy inwestycję w nadmorskim Rewalu. Jest to rozwijająca się miejscowość w Zachodniopomorskiem. W sezonie letnim tętni ona wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi. Ale Rewal to przede wszystkim piaszczyste, szerokie plaże oraz niezwykle czysta woda, gdzie bez przeszkód można oddać się nadmorskiemu szaleństwu, pływając na motorówkach czy skuterach wodnych, lub w ciszy i spokoju zażywać kąpieli słonecznych.

Oferowaliśmy w Rewalu na sprzedaż luksusowe apartamenty w znajdującej się zaledwie 80 m od morza Rezydencji Mare Balticum. Apartamenty te były jedno, dwu lub trzypokojowe, o powierzchni od 25 do 69 m2. Każde z nich sprzedawane było w stanie wykończenia „Pod Klucz”. Dodatkowo zostały one elegancko wyposażone wewnątrz w m.in. kuchnię w zabudowie z urządzeniami AGD, komplet mebli do salonu i sypialni oraz telewizor. Wszystkie apartamenty posiadają taras lub balkon, a z większości z nich można się cieszyć niezapomnianym widokiem na Morze Bałtyckie.

Otoczenie samego budynku również jest niezwykle urokliwe – wiele terenów zielonych i przydomowe ogródki sprawią, że pobyt w Mare Balticum będzie jeszcze przyjemniejszy. Dla Państwa komfortu cały teren działki jest ogrodzony i znajduje się pod stałą ochroną. Co więcej, każdy z mieszkańców wyposażony zostaje w specjalny pilot, umożliwiającą wjazd i wyjazd z terenu posesji. Oferujemy Państwu również liczne miejsca postojowe, mieszczące się w podziemiach budynku.

Firma Estate Management, która jest operatorem budynku, oferowała możliwość podpisania długoletniej umowy najmu, na mocy której zapewniony mógł zostać stały, miesięczny przychód, niezależnie od stopnia obłożenia zakupionego apartamentu. Rezydencja Mare Balticum może poszczycić się nie tylko luksusowymi apartamentami o najwyższym standardzie, ale przede wszystkim niezwykłą lokalizacją w sąsiedztwie morza i promenady widokowej. Jest to idealne miejsce dla każdego, kto ceni sobie wygodę i miło spędzony wypoczynek.

Powrót   Strona www