Domy nad morzem Domy nad miedwiem ST Investments

Domy nad jeziorem Miedwie, os. Europejskie

Już otwarte! SPA, BASEN, SALA KONFERENCYJNA.
Wynajem już od 199zł/os.
Strona www

Baltic Cliff Apartaments Spa & Wellness Całoroczny wynajem luksusowych apartamentów.

Miejscowość: Niechorze
Czytaj więcej »

DANE KONTAKTOWE

Dział handlowy: 725 777 888


Domy Nad Morzem Sp. z o.o.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmorzem.pl

Domy Nad Miedwiem Domy Na Wybrzeżu
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmiedwiem.pl

ST Investments Sp. z o.o. Sp. k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4

BIURA HANDLOWE

SZCZECIN, ul. Tkacka 11
(obok Restauracji Radecki)
tel. +48 725 777 888

Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness
tel. 91 506 56 000

Osiedle Europejskie położone jest w miejscowości Morzyczyn, w sąsiedztwie jeziora Miedwie oraz parku leśnego. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy i szybki dojazd do aglomeracji miejskich (20 minut do centrum Szczecina, 10 minut do centrum Stargardu Szczecińskiego i 2 godziny do Berlina). W okolicy osiedla znajdują się: przedszkole i szkoła, biblioteka, przystanek autobusowy, stadnina koni, restauracje, mini ogrody zoologiczne, place zabaw i inne.

Otoczenie przyrody czyni Osiedle Europejskie najczęściej wybieranym przez osoby poszukujące spokoju, z dala od wielkomiejskiego zgiełku oraz szukające bezpiecznego miejsca dla swoich bliskich. Ukształtowanie i powierzchnia otaczającego terenu oraz infrastruktura jeziora Miedwie, umożliwiają beztroskie spędzanie czasu w gronie najbliższych, jak i aktywny wypoczynek w otoczeniu zieleni: biegi, rowery, windsurfing, kitesurfing, kajakarstwo, żeglarstwo, pływanie, nurkowanie, skateboarding czy Nordic Walking.

Do największych atrakcji regionu należy oryginalnie zagospodarowany teren przy jednym z najczystszych oraz największych jezior w Polsce. Do Państwa dyspozycji jest między innymi nowo wybudowana promenada o długości 2 kilometrów, molo o długości 150 metrów oraz niepowtarzalny amfiteatr, przypominający swoim kształtem wyłaniający się z wody żagiel.

Na Osiedlu Europejskim I wyznaczono 102 działki budowlane, przeznaczone na sprzedaż po 1 sztuce, lub w pakietach, np.: 10, 20 sztuk. Oferta sprzedaży skierowana jest do inwestorów chcących uzyskać wysoki zarobek w pewny i bezpieczny sposób.

Planujemy w pełni uzbroić teren, który stanie się w przyszłości największym i najbezpieczniejszym osiedlem – jedyne takie osiedle w Polsce. Osiedle Europejskie będzie osiedlem zamkniętym, w pełni ogrodzonym, monitorowanym w celu kontrolowania dostępu na teren osiedla.

Powrót   Strona www