Domy nad morzem Domy nad miedwiem ST Investments

Całoroczne domy and morzem - Osiedle żubrów 1

Już otwarte! SPA, BASEN, SALA KONFERENCYJNA.
Wynajem już od 199zł/os.
Strona www

Baltic Cliff Apartaments Spa & Wellness Całoroczny wynajem luksusowych apartamentów.

Miejscowość: Niechorze
Czytaj więcej »

DANE KONTAKTOWE

Dział handlowy: 725 777 888


Domy Nad Morzem Sp. z o.o.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmorzem.pl

Domy Nad Miedwiem Domy Na Wybrzeżu
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmiedwiem.pl

ST Investments Sp. z o.o. Sp. k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4

BIURA HANDLOWE

SZCZECIN, ul. Tkacka 11
(obok Restauracji Radecki)
tel. +48 725 777 888

Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness
tel. 91 506 56 000

Domy Wolnostojące niedaleko morza.

Osiedle Żubrów I znajduje się w małej, nadmorskiej miejscowości Łukęcin. Jest to niezwykle cicha i spokojna okolica, gdzie można nie tylko cieszyć się pięknem przyrody, ale także aktywnie spędzić czas, na przykład podczas spaceru pięknymi szlakami, jadąc na rowerze czy wybierając się do stadniny koni. Dodatkowo, miejscowość sąsiaduje z Wolińskim Parkiem Narodowym, rezerwatem ptaków w Łuniewie czy Kamieniem Pomorskim, gdzie co roku organizowane są niezwykłe koncerty organowe.

Osiedle Żubrów złożone jest z 69 domów wolnostojących. Są to budynki murowane i ocieplone, przeznaczone do całorocznego użytku. Wszystkie domy zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, wykończone pod klucz są gotowe do powitania nowych Właścicieli. Sprzedawaliśmy zarówno domy wolnostojące o powierzchni 71 m2, jak i szeregowe o powierzchni od 47 do 88 m2. Każdy z domów składa się z parteru i piętra, oraz jest uzbrojony we wszystkie niezbędne instalacje – wodną, elektryczną, kanalizacyjną, telefoniczną i radiowo-telewizyjną. Sprzedaż domów potwierdza akt notarialny. Domy otoczone są drewnianymi ogrodzeniami, dającymi, nie tylko poczucie prywatności, ale też zwiększającymi walory estetyczne terenu. Dodatkowo działki przylegające do apartamentów gotowe są do urządzenia ogrodu.

Na Osiedlu można czuć się bezpiecznie. Jest to teren zamknięty, monitorowany 24h/dobę. Dodatkowo, każdy dom został wyposażony w osobny alarm i rolety zewnętrzne, a o bezpieczeństwo dba prywatna firma ochroniarska. Co więcej, dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, każdy z nich otrzymuje specjalną kartę magnetyczną, umożliwiającą wjazd i wyjazd z terenu osiedla.

Osiedle usytuowane jest w spokojnej i urokliwej okolicy. Dookoła znajduje się las sosnowy, o wyjątkowym, nadmorskim mikroklimacie. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest bliskość morza – od osiedla dzieli je zaledwie 300 metrów, a droga na plaże prowadzi przez urokliwy park nadmorski.

Biorąc pod uwagę komfort i wykończenie domów oraz ich atrakcyjną cenę, jest to inwestycja niezwykle konkurencyjna i warta zainteresowania.

Powrót   Strona www