Domy nad morzem Domy nad miedwiem ST Investments

Całoroczne domy and morzem - Osiedle żubrów 2

Już otwarte! SPA, BASEN, SALA KONFERENCYJNA.
Wynajem już od 199zł/os.
Strona www

Baltic Cliff Apartaments Spa & Wellness Całoroczny wynajem luksusowych apartamentów.

Miejscowość: Niechorze
Czytaj więcej »

DANE KONTAKTOWE

Dział handlowy: 725 777 888


Domy Nad Morzem Sp. z o.o.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmorzem.pl

Domy Nad Miedwiem Domy Na Wybrzeżu
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmiedwiem.pl

ST Investments Sp. z o.o. Sp. k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4

BIURA HANDLOWE

SZCZECIN, ul. Tkacka 11
(obok Restauracji Radecki)
tel. +48 725 777 888

Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness
tel. 91 506 56 000

Osiedle Żubrów II – domy w sąsiedztwie morza i lasu

Osiedle Żubrów II znajduje się w cichej i spokojnej miejscowości w Zachodniopomorskiem - Łukęcin. Jest to niewielkie miasteczko, otoczone wspaniałymi lasami, ze szlakami turystycznymi, stadniną koni czy obiektami sportowymi. Dodatkowo sąsiaduje m.in. z Wolińskim Parkiem Narodowym, rezerwatem ptaków w Łuniewie, czy z Kamieniem Pomorskim, gdzie co roku można posłuchać przepięknych koncertów organowych.

Na osiedle Żubrów II składa się 59 domów. 45 z nich to budynki wolnostojące, natomiast 14 pozostałych to domy szeregowe. Każdy apartament zbudowany jest z wysokiej klasy materiałów i wykończony „pod klucz”. Zostały one dobrze ocieplone, dzięki czemu są to budynki całoroczne, a zatem można bez problemu korzystać z nich zarówno latem, jak i zimą. Każda z działek otoczona jest drewnianym ogrodzeniem, dającym poczucie prywatności i podkreślającym walory działki. Domy składają się z parteru z salonem z kominkiem, aneksem kuchennym i łazienką, oraz z piętra z trzema pokojami i łazienką. Zakup każdego budynku potwierdzany zostaje aktem notarialnym. Dom wolnostojący można było zakupić w trzech opcjach powierzchniowych. Do wyboru przedstawiono wariant „podstawowy”, „duży” oraz największy – „duży gościnny”. Natomiast domy szeregowe posiadają parter z salonem, aneksem i łazienką, oraz dwupokojowe piętro z łazienką.

Każda z działek uzbrojona jest w sieć wodną, elektryczną, kanalizacyjną, telefoniczną oraz radiowo-telewizyjną. Wszystkie domy wyposażono także w czujniki alarmowe. Dodatkowo, cały teren jest zamknięty oraz monitorowany 24 h/dobę, a o bezpieczeństwo dba prywatna agencja ochroniarska. Co więcej, dla każdego z mieszkańców przygotowano specjalne karty magnetyczne, umożliwiające wjazd i wyjazd z terenu osiedla, dzięki czemu na osiedle nie mają wstępu osoby obce. Osiedle Żubrów II znajduje się w malowniczej okolicy. Otoczone jest lasem sosnowym, a od morza dzieli go zaledwie 300 metrów. Do Bałtyku z osiedla prowadzi urokliwy nadmorski park, dzięki czemu spacery na plaże same w sobie będą miłym przeżyciem.

Powrót   Strona www