Domy nad morzem Domy nad miedwiem ST Investments

Całoroczne domy and morzem - Osiedle żubrów 3

Już otwarte! SPA, BASEN, SALA KONFERENCYJNA.
Wynajem już od 199zł/os.
Strona www

Baltic Cliff Apartaments Spa & Wellness Całoroczny wynajem luksusowych apartamentów.

Miejscowość: Niechorze
Czytaj więcej »

DANE KONTAKTOWE

Dział handlowy: 725 777 888


Domy Nad Morzem Sp. z o.o.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmorzem.pl

Domy Nad Miedwiem Domy Na Wybrzeżu
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmiedwiem.pl

ST Investments Sp. z o.o. Sp. k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4

BIURA HANDLOWE

SZCZECIN, ul. Tkacka 11
(obok Restauracji Radecki)
tel. +48 725 777 888

Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness
tel. 91 506 56 000

Osiedle Żubrów III to urokliwe miejsce usytuowane w małej miejscowości Łukęcin. Oddalone jest ono o zaledwie 250 m od morza, do którego prowadzi nadmorski, malowniczy park. Całe osiedle znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, a otacza go las sosnowy.

Na osiedle składa się 47 domów wolnostojących wraz z przylegającymi do nich działkami. Każdy z nich został ogrodzony drewnianymi balustradami, co daje poczucie prywatności i dodatkowo sprawia, że działki wyglądają o wiele przytulniej.

Wszystkie wybudowane przez „Domy Nad Morzem” budynki są domami całorocznymi, ocieplonymi, przez co można cieszyć się nadmorskimi krajobrazami nie tylko latem, ale także zimą. Domy zostały profesjonalnie wykończone „pod klucz”. Z naszej oferty można wybrać zarówno dom wolnostojący, o powierzchni 90 m2, jak również połowę budynku (wtedy dom posiada 82 m2). Każde prawo do nieruchomości przenoszone jest umową notarialną, potwierdzającą jego własność. Domy składają się z parteru, gdzie znajduje się salon z kominkiem, aneks kuchenny oraz łazienka, oraz z piętra z trzema pokojami i łazienką. Kuchnia wyposażona jest w meble kuchenne i sprzęt AGD. Wszystkie budynki posiadają instalacje elektryczną, sanitarną, wodną i telefoniczną, a także instalację telewizyjną wewnątrz domu.

Na terenie posesji został wykonany taras, ścieżki oraz miejsce postojowe dla samochodu. Co więcej, w cenie działki znajdowało się urządzenie ogrodu. Składa się na to założenie trawnika, posadzenie rabat, roślin ogrodowych, a także automatyczne nawadnianie.

Osiedle Żubrów III jest miejscem wyjątkowo bezpiecznym. Każda ze sprzedanych przez nas nieruchomości posiada alarm i podłączone jest do centrali w budynku dozoru. Osiedle zostało ogrodzone i monitorowane jest przez 24 h/dobę. O bezpieczeństwo terenu dba prywatna agencja ochrony. Dodatkowo, każdy z Mieszkańców otrzymał własną kartę magnetyczną, dzięki której będzie mógł wjechać lub wyjechać z terenu osiedla.

Ceny każdego z domów są bardzo konkurencyjne, dlatego też dla naszych Klientów jest to nie tylko wspaniała możliwość odpoczynku i wyciszenia w nadmorskim kurorcie, ale także niezwykle opłacalna inwestycja.

Powrót   Strona www