Domy nad morzem Domy nad miedwiem ST Investments

Całoroczne domy and morzem - Osiedle żubrów 4

Już otwarte! SPA, BASEN, SALA KONFERENCYJNA.
Wynajem już od 199zł/os.
Strona www

Baltic Cliff Apartaments Spa & Wellness Całoroczny wynajem luksusowych apartamentów.

Miejscowość: Niechorze
Czytaj więcej »

DANE KONTAKTOWE

Dział handlowy: 725 777 888


Domy Nad Morzem Sp. z o.o.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmorzem.pl

Domy Nad Miedwiem Domy Na Wybrzeżu
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmiedwiem.pl

ST Investments Sp. z o.o. Sp. k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4

BIURA HANDLOWE

SZCZECIN, ul. Tkacka 11
(obok Restauracji Radecki)
tel. +48 725 777 888

Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness
tel. 91 506 56 000

Osiedle Żubrów IV położone jest w małej i spokojnej miejscowości Sarbinowo, niedaleko Mielna. Jest to niezwykle malownicza okolica, z wydmami, czystą morską wodą, szerokimi i piaszczystymi plażami oraz szlakami turystycznymi. Dodatkowo, niedaleko Sarbinowa znajduje się piękne jezioro Jamno oraz zabytkowa latarnia morska w Gąskach. Do niewątpliwych atrakcji Sarbinowa należą także ciepłe źródła, złoża glinki czy stadnina koni.

Samo osiedle jest bardzo przytulne i urokliwe. Składa się z 9 domów wolnostojących, każdy z nich posiada powierzchnię 97,5 m². Dzięki wysokiej klasy materiałom użytym do budowy osiedla, w domach można mieszkać przez cały rok, ciesząc się nadmorskim klimatem nie tylko latem, ale także zimą. Zakup każdego domu realizowany jest aktem notarialnym, a budynek posiada oddzielną księgę wieczystą. Istnieje także możliwość wzięcia kredytu mieszkaniowego.

Budynki składają się z parteru z salonem z kominkiem, aneksem kuchennym oraz łazienką, oraz piętrem z trzema osobnymi pokojami i łazienką. Przez osobne wejście można dostać się do dodatkowego pomieszczenia, tworzącego niewielki pokój gościnny z łazienką i kącikiem kuchennym. Kuchnia została umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD marki Bosch. Dodatkowo, można wyposażyć dom także w komplet mebli do każdego z pokoi, zestawy firan lub rolet, telewizor a także akcesoria dekoracyjne. Domy uzbrojone są we wszystkie niezbędne media, tj. wodę, prąd, kanalizację.

Dookoła domu urządzono przytulny ogród z posadzonymi roślinami i trawnikiem. Co więcej, na terenie działki znajduje się także taras, podjazd dla dwóch samochodów oraz wykonane z kamienia naturalnego ścieżki.

Każda z działek została ogrodzona oraz wyposażona w narzędzia do automatycznego podlewania ogrodu.

Osiedle Żubrów IV jest miejscem niezwykle bezpiecznym. Cały teren został ogrodzony i znajduje się pod całodobowym monitoringiem. Dodatkowo, wszystkie domy posiadają czujniki alarmowe, a o bezpieczeństwo dba prywatna agencja ochroniarska.

Osiedle od plaży dzieli zaledwie 300 metrów, dzięki czemu niezwykle szybko i łatwo można dostać się nad Bałtyk, ciesząc się wyjątkowym pięknem nadmorskiej przyrody.

Powrót   Strona www