Domy nad morzem Domy nad miedwiem ST Investments

Luksusowe Apartamenty nad morzem LIDO

Już otwarte! SPA, BASEN, SALA KONFERENCYJNA.
Wynajem już od 199zł/os.
Strona www

Baltic Cliff Apartaments Spa & Wellness Całoroczny wynajem luksusowych apartamentów.

Miejscowość: Niechorze
Czytaj więcej »

DANE KONTAKTOWE

Dział handlowy: 725 777 888


Domy Nad Morzem Sp. z o.o.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmorzem.pl

Domy Nad Miedwiem Domy Na Wybrzeżu
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4
sprzedaz@domynadmiedwiem.pl

ST Investments Sp. z o.o. Sp. k.
73-110 Stargard, ul. Gdańska 4

BIURA HANDLOWE

SZCZECIN, ul. Tkacka 11
(obok Restauracji Radecki)
tel. +48 725 777 888

Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness
tel. 91 506 56 000

Oferujemy na sprzedaż apartamenty w kompleksie Lido Apartments & Spa. Całość znajduje się zaledwie 300 metrów od morza na osiedlu Żubrów IV w miejscowości Sarbinowo (gmina Mielno). Jest to niezwykle spokojne i urokliwe miejsce, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu – idealne dla wszystkich szukających niczym nie zmąconego wypoczynku. Do wyróżniających miejscowość walorów należą nie tylko szerokie, czyste i piaszczyste plaże ale również sąsiedztwo jeziora Jamno.

Posiadamy dla Państwa 92 luksusowe apartamenty o powierzchni od 21 do 123 m. Wszystkie są niezwykle gustownie wykończone „Pod Klucz”, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający z Państwa poczują się usatysfakcjonowani. Każdy z naszych apartamentów na sprzedaż został profesjonalnie wykończony wewnątrz, a jeżeli zdecydują się Państwo podpisać umowę najmu, dodatkowo zapewniamy wyposażenie dodatkowe samego apartamentu, tj. m. in. kuchnia w zabudowie z urządzeniami AGD, komplet mebli do salonu i sypialni oraz telewizor. Dla osób zainteresowanych zakupem jednego z naszych apartamentów zapewniamy własność notarialną.

Cały budynek przez 24 h strzeżony jest przez prywatną firmę ochroniarską, a wejście na teren osiedla możliwe jest dzięki kartom magnetycznym, w które wyposażony zostanie każdy z mieszkańców. Lido Apartments & Spa jest doskonale przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wyposażony jest w rampy, windę a hol główny budynku dostępny jest poprzez rampę o nachyleniu mniejszym niż 5%. Jednak Lido Apartments & Spa to nie tylko luksusowe apartamenty, to także okazja do relaksu i prawdziwego wyciszenia. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy także centrum Spa i Wellness. Będą w nim Państwo mogli skorzystać z basenu z przeciwprądem i masażami wodnymi, sauny suchej i parowej, jacuzzi czy hammam. Dodatkowo, kompleks wyposażony jest w salę konferencyjną, restaurację i ogród letni. Dzięki ofercie „Domów nad morzem” mogą Państwo nie tylko przeżyć wiele niezapomnianych chwil w malowniczej nadmorskiej miejscowości, ale także korzystnie zainwestować swój kapitał w nadmorski apartament i stać się Właścicielami niezwykle opłacalnej inwestycji. Jeżeli chcecie Państwo zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym za pośrednictwem maila sprzedaz@domynadmorzem.pl lub pod numerem telefonu 725 777 888.

Powrót   Strona www